KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039127
nr 1603 9127
Sven-Arne Höken Hökenström
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Kustmotiv med figurer. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 51x50 cm
Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.
måndag 4 mars 2024
kl 19:13:08
Sven-Arne Höken Hökenström
Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström